EVOLVEO G1000/1000W/ATX 3.0/80PLUS Gold/Modular
EVOLVEO
EG1000R
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
• Herní zdroj 1000W
• Certifikace 80 PLUS Gold
• ATX 3.1
• PCIe gen. 5.1
• 12V konektor 2x6
• Plně modulární
• 140 mm ventilátor HDB
• Osminásobná ochrana
• Záruka 3 roky
Herní počítačový zdroj EVOLVEO G1000-BK
O spolehlivosti tohoto zdroje nemůže být pochyb – svědčí o tom i jeho prodloužená záruka (3 roky).
Zlatá standardizace a japonská preciznost
PC zdroj EVOLVEO G1000-BK je hrdým držitelem certifikace 80 PLUS Gold, která slibuje až 92% účinnost (při běžném 50% zatížení). Minimální ztráty energie a nízké zahřívání jdou přitom ruku v ruce s tichým chodem 140mm HDB ventilátoru – ten má mezi hřídelí a ložisky speciální olejovou vrstvu a jeho tření je nepatrné, takže hlučnost zůstává na minimu. S tímto zdrojem vás zkrátka hučení ventilátoru neruší – slyšet je jen svištění kol vaší formule nebo řinčení zbraní vaší armády.Prémiové japonské kondenzátory, jimiž je tento zdroj vybaven, jsou spolehlivé a extra výkonné. Navíc odolávají teplotám až 105 °C. A jejich životnost? Až 20 let! I díky nim se můžete bezhlavě (ale taky bez obav) pustit do jakékoliv herní výzvy.
Modularita, která přináší svobodu
Zapomeňte na zamotané kabely, které brání proudění vzduchu a ještě vaší počítačové skříni kazí styl. Zdroj EVOLVEO G1000-BK je plně modulární, takže k němu připojíte jen ty kabely, které opravdu potřebujete. Součástí balení jsou všechny důležité šňůry – jeden kabel ATX 24 PIN, dva EPS 4+4 PIN, dva PCI-E 6+2 PIN, jeden PCI-E 5.1 12V-2×6, tři SATA a jeden MOLEX. Díky tomu máte místo na vše od CPU a GPU přes disky až po vymazlené LED pásky či jiné extra prvky.Vstupní napětí zdroje činí 100–240 V. Součástí zařízení je přitom i 230V vstup na síťový kabel (tento kabel je součástí dodávky).
Cool faktor vaší sestavy
Když se o bezpečnosti nedebatuje
Kompaktní zdroj (skoro) neomezených možností
Se šířkou pouhých 158 mm se zdroj EVOLVEO G1000-BK vejde i do menších PC skříní či stylových towerů. Přitom si zachovává sílu 1000W, takže utáhne i grafiku aktuální generace – třeba NVIDIA® GeForce RTX™ řady 40 nebo 50. . Celkové dojmy z tohoto počítačového zdroje pak dotahuje k dokonalosti robustní konstrukce s plechy o tloušťce 0,7 mm nebo kvalitně zpracovaný hlavní síťový vypínač. Vzhledem k certifikacím LVD, EMC a RoHS zdroj odpovídá nejpřísnějším evropským normám. Ať už tak stojíte před jakýmkoliv úkolem, zaručeně vás podrží – jako spolehlivý parťák pro všechna dobrodružství ve světě jedniček a nul.
Specifikace:
• Výkonný počítačový zdroj určený zejména pro výkonné hráčské sestavy a pracovní stanice
• Formát ATX 3.1 s podporou:
1) Standardu PCIe gen. 5.1 pro vyšší výkon a rychlejší přenos energie pro grafické karty
2) Kabel 12V-2x6 pro nejmodernější grafické karty (např. NVIDIA® GeForce RTX™ řady 40, 50)
• Výkon: 1000W
• Certifikace 80 PLUS Gold s účinností:
1) 90% (při zatížení na 20%)
2) 92% (při zatížení na 50%)
3) 89% (při zatížení na 10%)
• Prodloužená záruka 3 roky
• Vysoká účinnost až 92% garantující:
1) minimální ztráty energie
2) minimální zahřívání
3) nižší hlučnost ventilátoru
• 140 mm ventilátor s technologií HDB (Hydraulic Dynamic Bearing):
1) Speciální vrstva oleje mezi hřídelí a ložisky
2) Minimální tření
3) Tichý provoz
• Tepelná regulace otáček ventilátoru pro optimalizaci hlučnosti a chlazení:
1) Nižší provozní teplota zdroje = nižší otáčky ventilátoru
2) Vyšší provozní teplota zdroje = vyšší otáčky ventilátoru
• Kompaktní design s šířkou pouhých 158 mm zajišťující možnost montáže i do menších skříní
• Plně modulární design (kabely nejsou pevnou součástí zdroje):
1) Umožňuje instalaci pouze vybraných kabelů, resp. odpojení nepotřebných
2) Dává větší prostor pro instalace uvnitř skříně
3) Zlepšuje proudění vzduchu uvnitř skříně
4) Snižuje teplotu uvnitř skříně
• Prémiové japonské kondenzátory:
1) Teplotní mez 105 °C
2) Efektivní výkon
3) Vysoká spolehlivost
4) Dlouhá životnost (až 20 let)
• Systém „MultiFlow“ pro optimální průtok vzduchu zlepšuje přirozené chlazení celého zdroje
• 353 voštinových otvorů na vstupním čele zdroje pro maximální průtok vzduchu
• Integrovaný obvod APFC (Active Power Factor Correction):
1) Umožňuje odebírat ze sítě harmonický proud
2) Zvyšuje účinnost
3) Zajišťuje stabilnější napájení s nízkým harmonickým zkreslením
• Robustní konstrukce (plechy o tloušťce 0,7 mm)
• Hlavní síťový vypínač ON/OFF
• 230 V vstup na síťový kabel
• Osminásobná ochrana:
5) OCP (Over Current Protection) – ochrana proti přetížení proudu jednotlivých větví
• Evropské certifikace: LVD, EMC, RoHS
• Hlučnost při minimálním zatížení: 19,1 dB(A)
• Hlučnost při maximálním zatížení: 41,7 dB(A)
• Vstupní napětí: 100-240 V
• Rozměry (š × h × v): 158 x 158 × 85 mm
• Hmotnost: 1,36 kg
OBSAH BALENÍ:
• Počítačový zdroj
• Kabeláž:
1) 1x ATX 24 PIN (20+4pin) 550 mm
2) 2x EPS 4+4 PIN 650 mm
3) 2x PCI-E (6+2pin) 550 mm
4) 1x PCI-E 5.1 (12V-2x6) 600 mm
5) 3x SATA (15pin) 450 mm
6) 1x MOLEX (4pin) 450 mm
7) 1x Napájecí kabel 230 V