ASUS ROG-LOKI-1000P-SFX-L-GAMING
ASUS
90YE00N1-B0NA00
Dostupnost: Skladem
Kdy zboží dostanu ?
Nové
ASUS ROG Loki 1000W Platinum
Nejtišší zdroj SFX-L
ROG Loki SFX-L 1000W Platinum je po vzoru modelu ROG Thor vybaven stejnými komponentami a funkcemi pro nadšence, a to vše v provedení SFX-L. Loki se může pochlubit tichým provozem a vysokým výkonem a je připraven pohánět vaši příští SFF sestavu.
Technické specifikace
*SFX-L
*80Plus Platinum
Ochranné funkce OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
Rozsah AC vstupu 100-240 Vac
DC výstupní napětí +3.3V +5V +12V -12V +5Vsb
Maximální zatížení 20A 20A 83.3A 0.8A 2.5A
Celkový výstup 1000 W
Konektory
*MB 24/20-pin x 1
*CPU 4+4-pin x 2
*PCI-E 16-pin x 1
*PCI-E 8-pin x 3
*SATA x 6
*PERIPHERAL x 4
Rozměry: 125 x 125 x 63.5 mm
Hmotnost: 1,83 kg
Obsah balení
*Napájecí kabel x 1
*Napájecí kabel základní desky x 1 (450 mm)
*Kabel procesoru x 2 (550 mm)
*Kabel PCI-E Gen 5 16-pin x 1 (450 mm)
*Kabel PCI-E 1-do-1 x 1 (450 mm)
*Kabel PCI-E 1-do-2 x 1 (450 mm)
*Kabel SATA 1-na-3 x 2 (300+200+100mm)
*Periferní kabel 1-na-4 x 1 (300+100+100+100mm)
*Adresovatelný kabel RGB x 1 (800 mm)