QNAP switch QSW-1108-8T-R2 (8x 2,5GbE port, pasivní chlazení, podpora 100M/ 1G/ 2,5G)
QNAP
QSW-1108-8T-R2
Dostupnost: Skladem
Kdy zboží dostanu ?
Nové
QSW-1108-8T-R2
color= "#004385">
Odkaz na web výrobce:color= "#004385">
Seznam kompatibility pro tento model: color= "#004385">
Funkcecolor= "#004385">
*8x 2,5GbE RJ45 porty (podpora 2,5G/1G/100M) s celkovou přepínací kapacitou 40 Gb/s.
*Energeticky úsporný s podporou EEE a certifikací EMI třídy B; ideální pro vnitřní prostředí.
*Detekce a blokování smyček automaticky zabraňuje přerušení sítě způsobenému smyčkovými připojeními.
*Podporuje 12K Jumbo Frames pro efektivnější přenosy velkých souborů a snížení ztrátovosti paketů.
OBSAH BALENÍ
*QSW-1108-8T-R2
*Anchors
*Power supply
*Foot pads
*Bracket screws
*Quick Installation Guide (QIG)
SPECIFIKACE
Typ správy
*Neřízený
Počet portů
*8
2.5GbE (RJ45)
*8
Popis napájecí jednotky
*Adaptér
Max. spotřeba energie
*12 W
Typ vstupního výkonu
*DC
Rozsah vstupního napětí
*12 V/1 A
Tabulka adres MAC
*4K
Celková neblokující propustnost
*20 Gb/s
Kapacita přepínání
*40 Gb/s
Energeticky efektivní Ethernet (dle IEEE 802.3az)
*Ano
Bez větráku
*Ano
Podporované normy
*IEEE 802.3 Ethernet
*IEEE 802.3u 100BASE-T
*IEEE 802.3ab 1000BASE-T
*IEEE 802.3bz 2.5GBase-T
*IEEE 802.3az EEE
*IEEE 802.3x Řízení toku v plně duplexním režimu
Tvarový činitel
*Stolní
Indikátory LED
*Na port: Rychlost/Odkaz/Aktivita
*LED smyčky: Smyčka
*Na systém: Napájení/Stav
Rozměry (V x Š x H)
*26 x 160 x 110 mm
Hmotnost (čistá)
*0.5 kg
Hmotnost (celková)
*0.9 kg
Provozní teplota
*0 °C až 40 °C (32 °F až 104 °F)
Relativní vlhkost
*10~90% Nekondenzující