Tenda TEG1110PF-8-120W PoE+ AT switch 8xPoE 802.3af/at + Uplink RJ45 + SFP port, 110W, PoE+, fanless
TENDA
Dostupnost: Skladem
Kdy zboží dostanu ?
Nové
Tenda TEG1110PF-8-120W je 9ti portový Gigabitový Ethernet PoE switch s napájením PoE af/at a SFP portem. 8 portů 10/100/1000 Mb/s je napájeno pomocí PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkem 110 W), pro Uplink 1x RJ45 10/100/1000 Mb/s + 1x SFP port 100/1000 Mb/s. Ochrana proti přepětí 6 kV. Přepínání VLAN, Extend, Standart. Kovový obal. Fanless, bez ventilátorů.
Součástí balení je český, slovenský a polský manuál.
Technické parametry
Standarty&protokoly: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3af, IEEE802.3at
Porty: 8x 10/100/1000 Mbps porty RJ45 auto-negace a s podporou PoE IEEE802.3 at/af PoE standart
Porty pro Uplink: 1x RJ45 10/100/1000 Mb/s, 1x SFP 100/1000 Mb/s
Celková propustnost: 20 Gbps
Velikost tabulky MAC adresace: 8K
Mód přepínání: Store-And-Forward
Ventilátory: ne, fanless
LED Indikace: 10x Linka/Aktivita portu, 1x Napájení
PoE napájení: Port 1 to Port 8 support standard IEEE802.3at/af power (maximum power for each port is 30W), totally 110 Watt for PoE
Level přepěťové ochrany: - pro porty: 6kV, - pro napájení: 6kV, ESD: vzduch: ±10kV, kontakt: ±8kV
MTBF: 100 000+ hod.
Packet forwarding rate: 14,9 Mpps
Napájení: vstup 100 až 240 V, AC 50/60 Hz pro napájecí adaptér
Spotřeba: 10 W (bez PoE napájení), 120 W (s připojenými PoE zařízeními max. 110W)
Rozměry: 177,5mm x 104mm x 26mm(L*W*H)
Celkem max. napájení PoE: 110W
Ochrana proti přepětí: 6 000 V
Umístění: na stěnu, desktop
Pracovní teplota: 0oC ~ 45oC
Vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující)
Certifikace: CE/RoHS
Popis produktu
Tenda TEG1110PF-8-120W přepíná data pomocí 9 portů RJ45 a optického SFP slotu. 8 portů 10/100/1000 Mb/s podporuje napájení PoE802.3af/at, další 1 port RJ45 10/100/1000 Mb/s a SFP slot s rychlostí 100/1000 Mb/s jsou určeny pro Uplink. SFP moduly doporučujeme značky Signamax. Switch má ochranu proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure.
Tenda TEG1110PF-8-120W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do větších domácností.
Přepínač Standart / Priority / Extend / VLAN mode
Tenda TEG1110PF-8-120W obsahuje přepínač pro výběr ze tří režimů: Standart / VLAN / Extend mode.
Možnosti napájení PoE - Power over Ethernet
Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 110 Wattů na 8 PoE portů, využití pro venkovní i vnitřní IP kamery, Access Pointy/Routery, IP telefony, apod.
Vždy celkem max. 110 W
Obsah balení
1x Tenda TEG1110PF-8-120W
1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN)
1x Napájecí adaptér
Více informací na www.tenda.cz
ParametrHodnotaPopis
Kód539047236identifikační kód
NázevTenda TEG1110PF-8-120W PoE+ AT switch 8xPoE 802.3af/at + Uplink RJ45 + SFP port, 110W, PoE+, fanlessnázev zboží v katalogu