Cisco CBS220-16T-2G-EU REFRESH
Cisco CBS220-16T-2G-EU REFRESH
CISCO REFRESH
CBS220-16T-2GEU-RF
Dostupnost: Skladem
Kdy zboží dostanu ?
Nové
Alternativní označení produktu: „CBS220-16T-2G-EU“; „CBS220-16T-2G-EU-RF“ ; „CBS220-16T-2GEU-RF“
CBS220-16T-2G - Cisco Business 220 Ethernet Switch
PARAMETRY
Přepínací kapacita: 36 Gbps
Porty: 16x Gigabit ethernet RJ-45, 2x Gigabit ethernet SFP
Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres
Seskupení portů: až 8 portů na skupinu
VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Ne
Tlačítko: Reset
LED: System, Akce, Rychlost
Flash: 64 MB
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 4.1 Mb
Rozměry: 440 x 203 x 44 mm
Hmotnost: 2.48 kg
Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota: 0 - 50°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C
Provozní vlhkost: 10% až 90%
Spotřeba energie: 110V=11,1W; 220V=11,4W