Cisco CBS220-48FP-4X-EU
Cisco CBS220-48FP-4X-EU
CISCO SB
CBS220-48FP-4X-EU
Dostupnost: Skladem
Kdy zboží dostanu ?
Nové
CBS220-48FP-4X - Cisco Business 220 Ethernet Switch
PARAMETRY
Přepínací kapacita: 176 Gbps
Porty: 48x Gigabit ethernet RJ-45, 4x 10 G SFP+
Tabulka Mac adres: až 8 192 MAC adres
Seskupení portů: až 8 portů na skupinu
VLAN: podpora až 256 virtuálních lokálních sítí současně
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Ano
Tlačítko: Reset
LED: System, Akce, Rychlost
Flash: 64 MB
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávací paměť paketů: 16 Mb
Rozměry: 440 x 350 x 44 mm
Hmotnost: 5.65 kg
Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota: 0 - 50°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C
Provozní vlhkost: 10% až 90%
Spotřeba energie: 110V=65,7W; 220V=64.4W