D-Link DIS-300G-14PSW Industrial Gigabit Managed PoE Switch with SFP slots
D-LINK
DIS-300G-14PSW
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
DIS-300G-14PSW
Průmyslový spravovatelný 14-portový Gigabit Ethernet switch, osazený 10 porty 10/100/1000M RJ-45, kde 8 portů podporuje napájení PoE+ 802.3at, první dva porty i Ultra PoE 802.3bt až 60W/port. Maximální celkový PoE výkon přepínače je 240W. Dále switch nabízí 4x 100/1000 SFP sloty pro optický uplink. SFP sloty jsou dvourychlostní, podporují Gigabit SFP a 100M SFP transceivery. Správa přepínače je z webového rozhraní, pomocí SNMP nebo CLI příkazů (sériová konzole, Telnet).
Specifikace:
- Porty 2x 10/100/1000Base-T RJ-45 PoE 802.3af/PoE+ 802.3at/UPoE 60W 802.3bt
- Porty 6x 10/100/1000Base-T RJ-45 PoE 802.3af/PoE+ 802.3at
- Porty 2x 10/100/1000Base-T RJ-45
- Sloty 4x 100/1000 SFP
- PoE výkon max. 240W
- Stupeň krytí IP30
- Bez větráků
- Provozní teploty -40°C až +75°C, relativní vlhkost 5-95% (nekondenzující)
- Napájení 48-58V DC pro PoE 802.3af, 54-48V DC pro PoE+ 802.3at/UPoE 803.3bt
- Spotřeba max. 14W bez PoE, max. 265W při PoE 240W
- Dvě svorkovnice pro redundantní napájení, ochrana proti přepólování, ochrana proti přetížení
- Releový výstup pro alarm 0,5A @ 24V DC
- Instalace na DIN lištu nebo na zeď
- Flow Control IEEE 802.3x (Full Duplex), Back-Pressure(Half Duplex)
- MDI/MDI-X Auto-Crossover
- MAC tabulka 8K záznamů
- Jumbo rámce 9KB
- max. 256 VLANs (4K VLAN IDs)
- Multicast: IGMP v1, v2, max. 255 multicast groups
- LLDP 802.1ab
- QoS IEEE 802.1p, 8 front per port, SPQ/WRR, port based shaping
- Port secuirty: IP-based, MAC-based access control, 802.1X authentication, RADIUS a TACACS+ AAA
- Multicast/Broadcast/Flooding Storm Control
- DHCP Client, Server, Relay, Snooping, Option 82
- NTP / SNTP
- Management: CLI, web/HTTPs, SNMP v1, v2c, v3, Telnet ( 5 sessions), SSH
- Rozměry: 77 x 154 x 128 mm