D-Link DGS-1100-24PV2 24-port Gigabit Smart switch, 12x GbE PoE+, PoE 100W
D-LINK
DGS-1100-24PV2/E
Dostupnost: Skladem
Kdy zboží dostanu ?
Nové
Informace k záruce:
http://www.dlink.com/cz/cs/support/product-registration-and-support-log-in
Typ switche: Smart managed
Datový přenos:
*1000BASE-T Gigabit Ethernet
Spínací kapacita: 48 Gbps
Konektory:
*12 x 10/100/1000 Mbps (PoE)
*12 x 10/100/1000 Mbps
PoE: Ano
Další funkce: QoS (Quality of Service), VLAN (virtual local area network)
Spotřeba:
*131.5 W (PoE on)
*19.5 W(PoEoff)
Rozměry: 280 x 230 x 44 mm