Ubiquiti EdgeSwitch 48xGb 2xSFP 2xSFP+ PoE+ ES-48-500W
UBIQUITI
ES-48-500W
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
Ubiquiti EdgeSwitch PoE, 48x 10/100/1000, 500W
PŘEHLED
Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-500W v 19" rackmount provedení s maximálním výkonem PoE napájení 500W.
Managovatelný switch s 48 gigabit metalickými porty + 2 gigabitové SFP porty + 2 deseti gigabitové SFP+ porty a celkovou propustností 70Gbps. PoE na každém portu je možné nastavit jako aktivní PoE 802.3af/at nebo pasivně 24V s maximálním výkonem 34W/port.
SPECIFIKACE
* 48x 10/100/1000 BaseT RJ-45 STP port
* 2x SFP port - 1Gb/s, hot swap
* 2x SFP+ port - 10Gb/s, hot swap
* Celková propustnost: 70Gb/s
* 19" Rackmount
* Max. výkon: 500W
* PoE: PoE+ 802.3at/af nebo pasivních 24V nastavitelné na každém portu, případně vypnuto (piny 1 a 2+ 3 a 6-)
* PoE+: automatické rozpoznání 802.3at/af, výstupní napětí 50-57V, max. výkon 34,2W/port
* Pasivní PoE 24V: manuálně konfigurovatelné, výstupní napětí 20-27V, max. výkon 17W/port
* Napájení: 100-240V AC/50-60Hz
* ESD/EMP ochrana: Air: ±24kV, Contact: ±24kV
* Provozní podmínky: -5 až + 40°C, vlhkost 5-95% (noncondensing)
* 4 ventilátory
* Rozměry (ŠxVxH): 485x44,45(1U)x347,6mm