Ubiquiti UACC-PSU-12V-550W - Hot-Swappable Power Module (550W)
UBIQUITI
UACC-PSU-12V-550W
Dostupnost: Skladem
Kdy zboží dostanu ?
Nové
Ubiquiti UACC-PSU-12V-550W
Napájecí zdroj 12 V / 550 W
Přehled
*Rozměry: 185 × 73,5 × 40 mm
*Hmotnost: 744 g
*Materiál krytu: SGCC ocel
*Vstupní konektor: C14
*Vstupní napětí: 100–240 V AC
*Vstupní frekvence: 50 / 60 Hz
Elektrické parametry
*Výstupní napětí: 12 V
*Výstupní proud: 45 A
*Celkový výstupní výkon: 550 W
Certifikace
*CE, FCC, IC
NDAA Compliant: Ano
ParametrHodnotaPopis
Kód526072114517identifikační kód
NázevUbiquiti UACC-PSU-12V-550W - Hot-Swappable Power Module (550W)název zboží v katalogu
Part#UACC-PSU-12V-550Widentifikační kód výrobce zboží
EAN810084693612mezinárodní číslo zboží
Cena3 994 Kčvaše cena s DPH
Výrobce UBIQUITIvýrobce zboží
Průmyslové zdroje z 230V na 12V a méně