Lenovo IdeaCentre/AIO 27AKP10/27"/FHD/R7-250/16GB/512GB/AMD int/W11H/Šedá/3R
LENOVO
F0JE000GCK
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
Model: Lenovo IdeaCentre AIO 27AKP10
Operační systém: Windows® 11 Home, Czech / Slovak / English
Procesor: AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet pozic (celkem / Volné): 2 / 1
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe
Optická mechanika: Ne
Grafická karta: Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3341 codec
Displej: 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch
Kamera: 5.0MP
Klávesnice: USB Calliope Keyboard, Luna Grey, Czech / Slovak
Myš: USB Calliope Mouse, Luna Grey
Síť: Ne
Bezdrátová síť: Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3
Zadní konektory:
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
*2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
*1x HDMI®-in 1.4
*1x HDMI®-out 2.1 TMDS
*1x Ethernet (RJ-45)
*1x power connector
Boční konektory:
*1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
*1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Rozměry: 611.72 x 192.1 x 471.66 mm
Hmotnost: Okolo 7,1kg
Barva: Luna Grey
Napájení: 135W 90% Adapter