Lenovo Yoga/AIO 27IAH10/27"/QHD/U5-125H/16GB/1TB/Intel int/W11H/Šedá/3ROn-Site
LENOVO
F0J20014CK
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
Lenovo Yoga AIO 27IAH10
*certifikace ENERGY STAR® 8.0
*stojan AIO
Operační systém: Windows® 11 Home
NPU: integrovaná technologie Intel® AI Boost, až 13 TOPS
Paměť: 16GB integrovaná LPDDR5x-7467
Počet slotů (celkem/volných): paměť na základní desce, bez slotů (0/0)
Maximální velikost paměti: 16GB, nelze navýšit
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Pozice pro interní jednotku: 1x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 27" QHD (2560x1440) antireflexní IPS, 400 nitů, 99% sRGB, 120 Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Audio: 2x 3W výškový reproduktor + 2x 5W basový reproduktor, JBL®, HD; dva mikrofony
Webkamera: 5MP
Klávesnice: bezdrátová Euterpe, česká/slovenská (šedá)
Myš: bezdrátová Euterpe (šedá)
Síť: integrovaná 100/1000M
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Správa zabezpečení: firmware TPM 2.0 integrovaný v SoC
Napájení: 170W 89%
Rozšiřující sloty: 2x M.2 (jeden pro WLAN, jeden pro SSD)
Boční porty:
*1x USB-C® (USB 10 Gb/s; USB 3.2 Gen 2)
*1x USB-A (USB 10 Gb/s; USB 3.2 Gen 2)
*1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5 mm)
Zadní porty:
*1x USB-C® (USB 10 Gb/s; 3.2 Gen 2)
*2x USB-A (USB 10 Gb/s; USB 3.2 Gen 2)
*1x HDMI® vstup 2.1
*1x HDMI® výstup 2.1 TMDS
*1x Ethernet (RJ-45)
*1x napájecí konektor
Barva: šedá (Luna Grey)
Rozměry: 613,6×235×565,5mm