Lenovo IdeaCentre/AIO 27IRH9/27"/FHD/i5-13420H/16GB/512GB SSD/UHD Xe/W11H/Šedá/2R
LENOVO
F0HM00M6CK
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9
Operační systém: Windows 11 Home, Czech / Slovak / English
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200
Počet slotů: Dva DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable
Maximální velikost paměti: Up to 32GB DDR5-5200
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics Xe G4 48EU
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233-CG codec
Webkamera: Ano, 5.0MP
Klávesnice: USB Calliope Keyboard, Black, Czech / Slovak
Myš: USB Calliope Mouse, Black
Síť: Integrovaná 100/1000M
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Správa zabezpečení: Firmware TPM 2.0 integrated in SoC
Napájení: 90W 89% Adapter
Boční porty:
*1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only
*1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Zadní porty:
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
*2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
*1x HDMI®-in 1.4
*1x HDMI®-out 2.1 TMDS
*1x Ethernet (RJ-45)
*1x power connector
Rozšiřující sloty: Dva M.2 slots (one for WLAN, one for SSD)
Barva: Luna Grey
Rozměry: (ŠxHxV) 611,72 x 192 x 473,16 mm