Apple iMac 24/23,5"/4480 x 2520/M4/24GB/512GB SSD/M4/Sequoia/Green/1R
APPLE
MD2Q4SL/A
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
Apple iMac 24"
s čipem M4
Operační systém: macOS Sequoia
Paměť: 24GB
Pevný disk: 512GB SSD
Displej: 23,5" 4,5K Retina, 4480×2520 při 218 pixelech na palec s podporou miliardy barev, 500 nitů, široký barevný rozsah (P3), True Tone
Klávesnice: Magic s Touch ID, SK
Myš: Magic
Síť: Gigabitový ethernet
Bezdrátová komunikace: W-Fi 6E (802.11ax) + Bluetooth 5.3
Porty:
* 4× Thunderbolt/USB4 (DisplayPort, až 40Gb/s)
* 1× GbE
* 1× 3,5mm sluchátkový konektor s pokročilou podporou vysokoimpedančních sluchátek
Barva: zelená
Rozměry: 547x461x147mm
Hmotnost: 4,44kg
V krabici:
* iMac
* Magic Keyboard s Touch ID
* Magic Mouse
* 143W napájecí adaptér