HP OmniStudio X/Next Gen AI 27-cs1013nc/27"/4K UHD/U7-258V/32GB/2TB/Intel int/W11P/Stříbrná/2R
HP
BR5N8EA#BCM
Dostupnost: Skladem
Kdy zboží dostanu ?
Nové
Model: HP OmniStudio X All-in-One Desktop Next Gen AI 27-cs1013nc PC
Certifikace ENERGY STAR®
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 258V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,2/4,8 GHz, LPE-core 2,2/3,7 GHz, 12 MB cache)
Paměť: 32GB LPDDR5x-8533 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Pevný disk: SSD 2 TB PCIe® NVMe™ M.2
Optická mechanika: Ne
Displej: 68,6cm (27”) displej IPS s rozlišením 4K (3 840 x 2 160), tenkým rámečkem na třech stranách, antireflexní úpravou, 350 nity a 99% sRGB
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Audio: Dva reproduktory 5 W; Poly Studio
Klávesnice a Myš: Klávesnice a myš HP 710 USB Meteor stříbrná
Síť: Realtek RTL8125BGH-CG 10/100/1000/2500 GbE NIC
Bezdrátová komunikace Intel® Wi-Fi 7 BE201 (2×2) a Bluetooth® 5.4
Čtečka paměťových karet: Ne
Napájení: Napájecí adaptér 180 W (AC)