Lenovo IdeaCentre/AIO 27ARR9/27"/FHD/R5-7535HS/16GB/512GB SSD/AMD int/W11H/Grey/2R
LENOVO
F0HQ003XCK
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
Lenovo IdeaCentre AIO 27ARR9
Operační systém: Windows 11 Home, česky / slovensky / anglicky
Procesor: AMD Ryzen 5 7535HS (6 jader, 12 vláken, 3,3/4,55 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: 16GB DDR5-4800
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: Jeden disk, až 1TB M.2 SSD
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 27" FHD (1920x1080) IPS 300nits bezodrazový, 99% sRGB, 3 strany bez okrajů, hardwarově nižší modré světlo, nedotykový
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek ALC233-CG kodek, 3Wx2, HARMAN
Web kamera: 5.0MP + IR
Myš: USB Calliope myš, Black
Klávesnice: USB Calliope klávesnice, černá, česky / slovensky
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Síť: Integrovaný Ethernet 100/1000M
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Konektory USB:
*1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2)
*2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0)
*1x USB-C (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), pouze přenos dat
Další konektory:
*1x HDMI-in 1.4
*1x HDMI-out 2.1 TMDS
*1x Ethernet (RJ-45)
*1x napájecí konektor
*1x kombinovaný sluchátka / mikrofon jack (3.5mm)
Zabezpečení: Firmware TPM 2.0 integrovaný v SoC
Napájení: 135W 90% Adapter
Barva: Tmavě šedá (Luna Grey)
Rozměry (ŠxHxV): 611.72 x 192 x 473.16 mm