Dell/27 All-in-One EC27250/27"/FHD/T/7-150U/16GB/1TB/Intel int/W11P/Bílá/3ROn-Site
DELL
EC27250_RPLU-R_008S
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
Technické parametry
*Paměť: 16GB (1x16GB) 5200MT/s DDR5
*Operační systém: Windows 11 Pro
*Kapacita disku: 1TB SSD PCIe NVMe M.2
*Displej: dotykový 27" FHD (1920x1080) antireflexní WVA, 250 nitů, 99 % sRGB, 100 Hz