Dell/27 All-in-One EC27250/27"/FHD/T/7-150U/32GB/1TB/Intel int/W11P/Bílá/3RNBD
DELL
EC27250_RPLU-R_007
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
Technické parametry
* Paměť: 32 GB, 2x 16 GB, DDR5, 5200 MT/s
* Operační systém: Windows 11 Pro
* Kapacita disku: 1TB SSD PCIe NVMe M.2
* Displej: 27.0" FHD (1920x1080), WVA, Dotykový, Lesklý, 250 nitů, 99 % sRGB, 100 Hz
* Grafická karta: Integrovaná Intel Iris (v režimu Intel UHD)
* Webkamera: 5MP + IR naklápěcí kamera
* Připojení: Intel Dual Band Wireless AX211 Wi-Fi 6, 2x2, 802.11ax, bezdrátová karta Bluetooth 5.3
* Napájení: Napájecí adaptér 90W
* Barva: Pearl White (bílá)
Výbava a příslušenství
* Klávesnice: klávesnice anglická - numerická klávesnice
* Smart Card Reader s NFC: ne
* Čtečka otisků prstů: ne
* Thunderbolt 4: ne
* vPro: ne
* WLAN a RJ-45 ano
* slot pro modul WWAN: ne
Konektivita
*1x Port USB 3.2 2. generace Type-C (10 Gb/s)
*3x Port USB 3.2 1. generace s podporou funkcí Power on / Wake-up
*1x Port USB 3.2 2. generace s technologií PowerShare
*1x Port vstupu HDMI
*1x Port HDMI
*1x Univerzální konektor typu Jack pro náhlavní soupravu
*1x Ethernetový port RJ45 (1 Gb/s)
*1x Slot karty SD
*1x slot bezpečnostního kabelu (pro klínový bezpečnostní zámek)
*1x Port napájecího adaptéru
Rozměry a hmotnost
* Rozměry: Výška: 394,82 mm, Šířka: 614,70 mm, Hloubka: 41,80 mm