Acer Aspire Go 16/AG16-71P-54KA/5-120U/16"/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11H/Silver/2R
ACER
NX.JTGEC.001
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
Acer Aspire Go 16 (AG16-71P-54KA)
*klávesa Copilot (AI)
*AcerSense App
Operační systém: Windows 11 Home
Paměť: 2x 8GB DDR5
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) 16:10 anfireflexní IPS, 300 nitů, 120Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Čtečka otisku prstů: ne
Klávesnice: bíle podsvícená s numerickým blokem
Webkamera: FHD USB TNR
Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + WPAN (Wifi 6 802.11AX 2x2 MU-MIMO ICPS + BT 5.0)
Porty USB:
*2x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 65 W
*2x USB 3.2 Gen 1
Další porty:
*1x HDMI 2.1
*1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
*1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 53Wh Li-ion
Napájení: 65W USB-C AC adaptér PCR50% TCO9.0
Barva: Pure Silver
Rozměry: 357,4x253,9x17,9mm