Acer TravelMate P4 14/TMP414-55-TCO-5106/U5-225U/14"/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11P/Blue/2R
ACER
NX.BFEEC.001
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
Acer TravelMate P4 14 (TMP414-55-TCO-5106)
* certifikace TCO
* armádní standard MIL-STD 810H
* Acer Dust Defender
* TravelMate Sense app
* klávesa Copilot
Operační systém: Windows 11 Professional
Paměť: 16GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): dva sloty DDR5 (2/1)
Maximální velikost: 64GB
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Čtečka čipových karet: ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexní IPS, 300 nitů
Grafická karta: Integrovaná Intel Arc/Intel Graphics
Audio: DTS® Audio; 2x mikrofon
Web kamera: FHD IR TNR + Vision sensor
Pero: ne
Polohovací zařízení: Corning® Gorilla® Glass Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano (bíle)
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisku prstů: ano
Síť: Gigabit Ethernet
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MIMO CNVi + BT 5.4 LE Audio)
Porty USB:
* 2x USB 3.2 Gen 1
* 2x USB4® 40Gb/s (DisplayPort přes USB-C/USB nabíjení 5V, 3A/DC-in port 20V, 65/100W s podporou napájení)
Další porty:
* 1x HDMI 2.1
* 1x RJ-45
* 1x čtečka microSD karet
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
* 1x bezpečnostní slot Kensington
TPM 2.0: ano
Baterie: 65Wh Li-Ion
Napájení: 100W USB-C AC adaptér