IP-P300LF7/300W/TFX/80PLUS Gold
Nové IP-P300LF7/300W/TFX/80PLUS Gold
IN WIN
IP-P300LF7-2
Dostupnost: Skladem
Kdy zboží dostanu ?
Nové
Model: LF Series
Formát: TFX zdroj
Výkon zdroje: 300 W
Vstupní napětí: 100 - 240V
PFC filtr: Aktivní
Velikost ventilátorů: 80 mm
Konektory:
*1x ATX 24 pin
*1x 4+4 CPU
*1x 4 pin FDD
*1x Peripheral Power Connector
*3x SATA
80 PLUS Certification: 80 Plus Gold
Rozměry: 85 x 65 x 175 mm (ŠxVxH)