FSP 2U FSP500-50WCB/500W/2U/80PLUS Bronze/Bulk
Nové FSP 2U FSP500-50WCB/500W/2U/80PLUS Bronze/Bulk
FSP
9PA500CP01
Dostupnost: Skladem
Kdy zboží dostanu ?
Nové
FSP500-50WCB je standardní spínaný napájecí zdroj o velikosti 2U. Napájecí zdroj nabízí celkový výkon až 500 W, díky čemuž je dokonale používán v průmyslovém prostředí. Kromě toho je napájecí zdroj ideálním řešením pro řízení IPC, pracovní stanici, komunikaci nebo jakékoli jiné automatizační aplikace. Produkt také splňuje nejnovější bezpečnostní a EMC standardy, což dokonale vyhovuje různým předpisům po celém světě.
Model: FSP500-50WCB
Formát: 2U Form Factor
PFC: Active PFC
Výkon: 500 W
Ventilátor zdroje: 70 mm
Rozměry: 200 x 100 x 70 mm
Certifikace 80 PLUS: 80 Plus Bronze
Účinnost: 85%
Vstupní napětí: 90-264 Vac
Vstupní proud: 115Vac @ 6A, 230Vac @ 3A
Frekvence: 47-63Hz
Zabezpečení: OVP, SCP, OCP, OPP
Konektory:
*1x 20+4 PIN
*1x 4pin P4 (12V)
*2x SATA
*3x PATA
*2x PCI-E 8pin