Možnost osobního odběru
v kamenné prodejně
Autorizovaný servis
záruční i pozáruční
Široký sortiment produktů
neustále doplňujeme

Planet MFB-TFX, SFP modul, 100Base-FX, multimode, 2km, -40~75°C

Nové Planet MFB-TFX, SFP modul, 100Base-FX, multimode, 2km, -40~75°C

Planet MFB-TFX, SFP modul, 100Base-FX, multimode, 2km, -40~75°C

PLANET Technology

MFB-TFX


Dostupnost: Skladem

Kdy zboží dostanu ?

Nové


Vaše cena s DPH: 754 Kč
Vaše cena bez DPH: 623 Kč

PLANET MFB-TFX; Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, duplexní LC konektor, multimode, vlnová délka emitoru 1310 nm. Dosah 2 km. Podpora DDM. Pro průmyslové použití, rozsah teplot -40~75 °C. K...


PLANET MFB-TFX

Fast Ethernetový modul formátu SFP, 100Base-FX, duplexní LC konektor, multimode, vlnová délka emitoru 1310 nm. Dosah 2 km. Podpora DDM.
Pro průmyslové použití, rozsah teplot -40~75 °C.


Konverzní Fast Ethernetový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX
Duplexní LC konektor, pro multimódová vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro Fast Ethernet SFP.


Dosah spojení až 2km na multimodovém vlákně 62,5/125 a 50/125 um.


Tento model je určen hlavně pro průmyslové použití s vyšším rozsahem teplot -40~75°C.


ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE


Typ modulu: SFP

Konektor: LC duplex

Vlnová délka: 1310 nm

Typ vlákna: Multimode

Dosah spojení: až 2 km

Přenosová rychlost: 100 Mb/s

ParametrHodnotaPopis
Kódidentifikační kód
NázevPlanet MFB-TFX, SFP modul, 100Base-FX, multimode, 2km, -40~75°Cnázev zboží v katalogu
Part#MFB-TFXidentifikační kód výrobce zboží
Cena754 Kčvaše cena s DPH
Výrobce PLANET Technologyvýrobce zboží

Optické moduly SFP, -40~85°C