Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V
Nové Univerzální napájecí adaptér 230V/3-12V
ATEN
ppadapter-01
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
- 3V-12V po krocích, stejnoměrných DC
- možnosti nastavení na: 3/4.5/5/6/7.5/9/12 V DC výstupní napětí
- max. 1500mA při 12V (18VA)
- napájecí napětí 230V
- vyhovuje normám EU - EuP 2nd stage compliance
- CEC efficiency : Level V
- MEPS : V
Rozměry: 82 x 52 x 36mm
Vstupní napěti: AC 100-240V ~ 60/50Hz
Výstupní napětí: 3.0/4.5/5.0/6.0/7.5/9.0/12V DC
Výstupní proud: 1500mA
vhodný např. pro aten ce-250a ,...
Konektory u adaptéru
2.5 mm plug
3.5 mm plug
3.5 x 1.35 mm DC plug
5.0 x 2.1 mm DC plug
5.5 x 1.5 mm DC plug
5.5 x 2.5 mm DC plug
5.5 x 2.1 mm DC plug
4.0 x 1.7 mm DC plug
+ redukce na USB typ A port
ParametrHodnotaPopis
Kód.K-PPADAPTER-01identifikační kód
NázevUniverzální napájecí adaptér 230V/3-12Vnázev zboží v katalogu