Lenovo ThinkBook/16p G6 IAX/U9-275HX/16"/3200x2000/32GB/1TB/RTX 5060/W11P/Gray/1R
LENOVO
21R00014CK
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
Lenovo ThinkBook 16p G6 IAX
* armádní standard MIL-STD-810H
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 9 275HX, 24C (8P + 16E) / 24T, Max Turbo up to 5.4GHz, 36MB
Paměť: 2x 16GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5
SO-DIMM s podporou dvou kanálů (2/0)
Maximální velikost: 64GB DDR5-5600
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4
NVMe®
Podpora úložiště: 2x M.2 SSD
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: SD
Displej: 16" 3.2K (3200x2000) IPS 500nits Anti-glare, 100% DCI-P3, 165Hz, Dolby Vision, G-SYNC, Eyesafe, X-Rite
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060
8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI
TOPS
Audio: High Definition (HD) Audio,
Realtek® ALC3306-CG codec, reproduktory 2W x2
woofers and 2W x2 tweeters, Dolby Atmos®, sound
by harman/kardon, mikrofon 2x, pole
Web kamera: ano (FHD 1080p s privacy
krytkou)
Polohovací zařízení: Touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth
(Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Porty USB:
* 2x USB-A (USB 5Gb/s/USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-A (USB 10Gb/s/USB 3.2 Gen 2), vždy
zapnuto
* 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), s
USB PD 3.0 a DisplayPort™ 2.1
Další porty:
* 1x HDMI® 2.1, až 8K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon
(3,5mm)
* 1x čtečka SD karet
* 1x napájecí konektor
* 1x bezpečnostní slot Kensington Nano (2,5x6mm)
* 1x Magic bay (pogo pin konektor)
TPM 2.0: firmware TPM 2.0 enabled
Baterie: integrovaná 85Wh
Napájení: 300W Slim tip (3-pin)
Barva: šedá (Luna Grey)
Materiál: hliník
Rozměry: 354,6 x 256,2 x 17,9 mm