Dell Pro 16/PC16255/R5PRO-230/16"/WUXGA/16GB/1TB/AMD int/W11P/Black/3RNBD
DELL
YJP01
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
Technické parametry
* Procesor: AMD Ryzen™ 5 PRO 230 Processor (6 jader, 12 vláken, až 4.9 GHz, 16 MB cache)
* Paměť: 16 GB: 1 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s
* Operační systém: Windows 11 Pro (English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak)
* Kapacita disku: 1 TB SSD
* Displej: 16" FHD+ (1920x1200), Nedotykový, AG, IPS, 300 Nitů, 45 % NTSC
* Grafická karta: AMD Radeon 760M Graphics
* Webkamera: Barevná infračervená kamera s rozlišením FHD a mikrofonem
* Připojení: MediaTek Wi-Fi 6E MT7922, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO, Bluetooth® wireless card
* Baterie a napájení: 3článková lithium-iontová baterie (55 Wh), Adaptér 65 W (USB-C)
* Barva: Magnetite (Černá)
Výbava a příslušenství
* Klávesnice: Podsvícená klávesnice Česká/Slovenská - numerická klávesnice
* Smart Card Reader: Ne
* Čtečka otisku prstu: Ano
* vPro: Ne
Konektivita
*1x ethernetový port RJ45 (1 Gb/s)
*1x port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s)
*1x port USB 3.2 1. generace (5 Gb/s) s technologií PowerShare
*2x port USB (40 Gb/s) s funkcí Power Delivery a rozhraním DisplayPort
*1x globální port pro náhlavní soupravu
*1x port HDMI 2.1 TMDS
*1x port napájecího adaptéru
*1x slot bezpečnostního kabelu (klínový)
Rozměry a hmotnost
* Rozměry: Výška: 18,89 - 20,85 mm, Šířka: 358,00 mm, Hloubka: 251,82 mm