ASUS Vivobook 14/M1405NAQ-LY016W/R5-150/14"/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11H/Silver/2R
ASUS
M1405NAQ-LY016W
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
ASUS Vivobook 14 (M1405NAQ-LY016W)
* armádní standard MIL-STD 810H
* klávesnice ASUS ErgoSense
* ASUS AI Noise-Canceling
* ASUS Antimicrobial Guard Plus
* kloub s rozsahem 180°
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 5 150 (6 jader, 12 vláken, 3,3/4,55 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 8GB DDR5 na desce + 8GB DDR5 SO-DIMM
Počet slotů (celkem/volných): 1x slot DDR5 SO-DIMM (1/0)
Pevný disk: 512GB M.2 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
Rozšiřitelné sloty pevného disku: 1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) 16:9 antireflexní IPS, 60Hz, 300 nitů, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M Graphics
Audio: SonicMaster, integrovaný reproduktor; integrovaný mikrofon
Web kamera: 720p HD s krytkou
Polohovací zařízení: Precision touchpad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6 802.11ax Dual band 2*2 + Bluetooth® 5.4)
Porty USB:
* 1x USB 2.0 typu A (rychlost přenosu dat až 480 Mb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 1 typu C (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
* 1x USB 3.2 Gen 1 typu C s podporou napájení (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
* 2x USB 3.2 Gen 1 typu A (rychlost přenosu dat až 5 Gb/s)
Další porty:
* 1x HDMI 1.4
* 1x 3,5mm kombinovaný audio jack pro sluchátka/mikrofon
Baterie: 42Wh, 3S1P, 3článková Li-ion
Napájení: USB-C, 68W AC adaptér
Barva: Cool Silver
Materiál: plast
Rozměry: 317,1x222x19,9mm