HP ProBook/465 G11/R5-7535U/16"/WUXGA/16GB/512GB SSD/AMD int/W11P/Silver/AC3R
HP
A37ZCET#BCM
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
HP ProBook 465 16” G11
Operační systém: Windows® 11 Pro
Procesor: AMD Ryzen 5 7535U (6 jader, 12 vláken, 2,9/4,55 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5-4800 SODIMM (2x 8GB)
Počet slotů (celkem/volných): (2/0)
Pevný disk: 512GB SSD PCIe® NVMe®
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" WUXGA (1920 x 1200), IPS, anti-glare, 300 nitů, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M
Web kamera: FHD 1080p
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: Ano
Bezdrátová komunikace: MediaTek Wi-Fi 6E RZ616 (2x2) a Bluetooth® 5.3
Konektory USB:
* 2x USB Type-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4)
* 1x USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (USB Power Delivery)
* 1x USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s (nabíjecí)
Další konektory:
* 1x HDMI 2.1
* 1x stereofonní konektor pro sluchátka/mikrofon
* 1x RJ-45
Zabezpečení: Integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0
Baterie: 3článková Li-ion HP s dlouhou výdrží (56 Wh)
Napájení: HP Smart 65W USB Type-C
Rozměry(ŠxHxV): 359,4 x 251 x 10,9 mm