MSI PRO/AP272P 14M-495EU/27"/FHD/i7-14700/16GB/1TB/Intel int/W11P/Černá/3R
Nové MSI PRO/AP272P 14M-495EU/27"/FHD/i7-14700/16GB/1TB/Intel int/W11P/Černá/3R
MSI
PRO AP272P 14M-495EU
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
MSI PRO AP272P 14M-495EU
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core i7-14700 (20 jader, 28 vláken, až 5,4 GHz, 33 MB cache)
Paměť: 16GB (2× 8GB) DDR5 5600 MHz
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty (2/0)
Maximální velikost paměti: až 64GB
Pevný disk: 1TB SSD M.2 PCIe Gen3 x4 NVMe
Pozice pro interní jednotku: 1× M.2 SSD
Displej: 27" (69 cm) IPS, antireflexní, LED podsvícení (1920×1080 FHD), 16,7M barev, nedotykový
Grafická karta: Integrovaná (Intel UHD Graphics)
Audio: Realtek ALC897
Webkamera: integrovaná 2.0MP (1080P)
Klávesnice: USB
Myš: USB
Síť: Intel I219-V (GbE)
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6E + Bluetooth
Boční porty:
2× USB 3.2 Gen 1 typ A
2× USB 2.0 typ A
Zadní porty:
1× USB 3.2 Gen 2 typ C
1× USB 3.2 Gen 2 typ A
2× USB 3.2 Gen 1 typ A
2× USB 2.0 typ A
1× HDMI™ out (2.1)
1× DisplayPort out (1.4)
1× RJ-45 LAN
1× mic-in
1× line-out
1× bezpečnostní slot Kensington
Napájení: externí adaptér
VESA: 75×75 mm
Barva: černá
Rozměry včetně stojanu: 613,49 × 268,00 × 457,66 mm