Uniview IPC325LE-ADF40K-H, 5MPx dome, 91,2°, Smart IR 30 m, analýza člověk/vozidlo
Nové Uniview IPC325LE-ADF40K-H, 5MPx dome, 91,2°, Smart IR 30 m, analýza člověk/vozidlo
UNIVIEW
IPC325LE-ADF40K-H
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
Venkovní IP kamera, rozlišení 2880×1620 (5 Mpix), až 25 sn/s, H.265, obj. 4 mm (91,2°), PoE, IR 30m, Mic., WDR 120dB, ROI, koridor formát, 3DNR, Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo, Překročení čáry, Human Body Detection I, Micro SDXC, antivandal, venkovní (IP67), přepěťová ochrana 4kV
Klíčové vlastnosti:
*Venkovní trojosá IP kamera typu dome s technologií Easystar
*5MPx senzor pro videa s rozlišením 2880×1620 při 25 sn/s
*Fixní objektiv 4 mm (91,2°)
*Technologie True WDR 120dB zajistí ideální kontrast ve složitých světelných podmínkách
*Funkce 2D/3D DNR efektivně redukuje šum
*Formáty komprese Ultra 265 a H.265 ušetří místo v úložišti
*Smart IR přísvit s dosahem 30 m k ochraně majetku po celou noc
*Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo/jednostopé vozidlo
*Videoanalytické funkce založené na Human Body Detection I v podobě narušení zóny a překročení čáry
*Kryt s vysokou odolností proti vandalům (IK10) i vodě a prachu ( IP67)
*Podpora napájení přes Ethernet kabel (PoE)
*Slot pro až 512GB kartu microSD
*Integrace s produkty jiných výrobců díky standardu ONVIF
Uniview IPC325LE-ADF40K-H je venkovní trojosá dome kamera navržená pro spolehlivý dohled i v náročných světelných podmínkách. Technologie Easystar se stará o perfektní obraz v noční scéně, a díky 5MPx senzoru ( 2880×1620 @ 25 sn/s) zachytíte detailní záznam kdykoli během dne. Fixní objektiv 4,0 mm nabízí široký zorný úhel 91,2°, který zajistí pokrytí velkého prostoru bez nutnosti doplňkových kamer.
Výkonná redukce šumu a vysoký dynamický rozsah
Inteligentní videoanalýza s Ultra Motion Detection
Spolehlivá konstrukce pro profesionální nasazení
Masivní krytí IP67 odolá vodě i prachu, takže se kamera hodí do jakéhokoli prostředí. Podpora PoE navíc usnadňuje instalaci, protože k napájení i přenosu dat postačí jediný ethernetový kabel, nicméně stále můžete využívat napájení po dvoulince přes 12Vdc. Díky standardu ONVIF je kamera kompatibilní s širokou škálou bezpečnostních systémů a produktů jiných výrobců, což umožňuje snadnou integraci do stávajících řešení. Uniview IPC325LE-ADF40K-H je tak ideální volbou pro všestranný a profesionální dohled nad vaším majetkem.