Uniview IPC3614LB-ADF28K-H, 4MPx turret, 101,5°, Smart IR 30 m, analýza člověk/vozidlo
Nové Uniview IPC3614LB-ADF28K-H, 4MPx turret, 101,5°, Smart IR 30 m, analýza člověk/vozidlo
UNIVIEW
IPC3614LB-ADF28K-H
Dostupnost: Skladem
Kdy zboží dostanu ?
Nové
Venkovní IP kamera, rozlišení 2560×1440 (4Mpix), až 30 sn/s, H.265, obj. 2,8 mm (101,5°), PoE, 12Vdc, Mic., Smart IR 30m, WDR 120dB, ROI, koridor formát, 3DNR, Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo, Pixelové analýzy: Překročení čáry, Vstup do zóny na základě Human Body Detection I, Micro SDXC slot až 512 GB, venkovní (IP67), přepěťová ochrana 4kV
Klíčové vlastnosti:
*Venkovní trojosá IP kamera typu turret
*4Mpix senzor pro videa s rozlišením 2560×1440 při 30 sn/s
*Fixní objektiv 2,8 mm (101,5°)