Uniview IPC3612LB-ADF28K-H, 2MPx turret, 112,9°, Smart IR 30 m, analýza člověk/vozidlo
Nové Uniview IPC3612LB-ADF28K-H, 2MPx turret, 112,9°, Smart IR 30 m, analýza člověk/vozidlo
UNIVIEW
IPC3612LB-ADF28K-H
Dostupnost: Na dotaz
Nové
Vložte svůj e-mail a dáme Vám vědět hned jak bude produkt skladem
Venkovní IP kamera, rozlišení 1920×1080 (FullHD), až 30 sn/s, H.265, obj. 2,8 mm (112,9°), PoE, 12Vdc, Mic., Smart IR 30m, WDR 120dB, ROI, koridor formát, 3DNR, Ultra Motion Detection (UMD) klasifikace objektu člověk/vozidlo, Pixelové analýzy: Překročení čáry, Vstup do zóny na základě Human Body Detection I, Micro SDXC slot až 128 GB, venkovní (IP67), přepěťová ochrana 4kV
Klíčové vlastnosti:
*Venkovní trojosá IP kamera typu turret
*FullHD senzor pro videa s rozlišením 1920×1080 při 30 sn/s
*Fixní objektiv 2,8 mm (112,9°)