| DMW-BLC12E |
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Záruka | 24 |
| Váha | |
| Kapacita (mAh) | |
| Kapacita (Wh) | |
| Typ | |
| Napětí (V) | 7.2 |
| Barva | |
| Rozměry (mm) |
| Parametr | Hodnota | Popis |
|---|---|---|
| Kód | t6_57078 | identifikační kód |
| Název | Nabíječka T6 power pro Panasonic DMW-BLC12E, DMW-BLC12, BP-DC12, 230V, 12V, 1A | název zboží v katalogu |