Možnost osobního odběru
v kamenné prodejně
Autorizovaný servis
záruční i pozáruční
Široký sortiment produktů
neustále doplňujeme
Nejnižší ceny
na trhu

XtendLan Kabelová přechodka z kabelu SC/PC do konektoru LC/PC, SC samice/LC samec, single mode, duplex

Nové XtendLan Kabelová přechodka z kabelu SC/PC do konektoru LC/PC, SC samice/LC samec, single mode, duplex

XtendLan Kabelová přechodka z kabelu SC/PC do konektoru LC/PC, SC samice/LC samec, single mode, duplex

XtendLan

ADRH-SCF2LCM-SM


Dostupnost: Skladem

Kdy zboží dostanu ?

Nové


Vaše cena s DPH: 415 Kč
Vaše cena bez DPH: 343 Kč

XtendLan ADRHSCF2LCMSM; Kabelová přechodka z kabelu SC do konektoru LC. Broušení PC. Vhodné pro single mode vlákna. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ vlákna: singlemode; Technolog...


XtendLan ADRH-SCF2LCM-SM

Kabelová přechodka z kabelu SC do konektoru LC. Broušení PC. Vhodné pro single mode vlákna.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ vlákna: singlemode

Technologie sítě: duplex

Konektory: 2 x SC (F)/ 2 x LC (M)

ParametrHodnotaPopis
Kódidentifikační kód
NázevXtendLan Kabelová přechodka z kabelu SC/PC do konektoru LC/PC, SC samice/LC samec, single mode, duplexnázev zboží v katalogu
Part#ADRH-SCF2LCM-SMidentifikační kód výrobce zboží
Cena415 Kčvaše cena s DPH
Výrobce XtendLanvýrobce zboží

Adaptéry (spojky)