Možnost osobního odběru
v kamenné prodejně
Autorizovaný servis
záruční i pozáruční
Široký sortiment produktů
neustále doplňujeme
Nejnižší ceny
na trhu

XBOX ONE S 500 GB + 1 x hra (Battlefield 1) + 1 měsíc EA Access - akční výprodej

MICROSOFT

ZQ9-00038


Dostupnost: Skladem

Kdy zboží dostanu ?

Nové


Vaše cena s DPH: 6 884 Kč
Vaše cena bez DPH: 5 690 Kč

Zahrajte si nejširší nabídku her na konzoli, která je o 40 % menší, a to včetně klasických her z Xboxu 360. Její velikostí se ale nenechte oklamat: Xbox One S je dosud nejdokonalejší verzí naší konzole. Xbox One S obsahuje integrovaný napájecí zdroj a úložiště s kapacitou 500 GB.

Vysoký dynamický rozsah
V hrách, jako například Gears of War 4 nebo Forza Horizon 3, zažijete jasnější a bohatší barvy. Díky většímu kontrastnímu poměru mezi světlými a tmavými plochami přináší technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) do her skutečnou vizuální hloubku.

4K Ultra HD
Standard Ultra HD“ (HD 4K) přináší díky čtyřnásobnému rozlišení video s vysokým jasem a realistickým podáním. Ze služeb Netflix a Amazon Instant Video můžete streamovat obsah ve 4K nebo sledovat filmy z disků Blu-rayTM v rozlišení Ultra HD - a to vše díky technologii vysokého dynamického rozsahu s ohromující věrností obrazu.2

IR Blaster
Nastavte konzoli Xbox One S tak, aby zapínala jiná zařízení - například televizi, audio/video přijímač nebo kabelový či satelitní set-top box. Ať chcete hrát hru nebo se podívat na film, budete se do toho díky integrované funkci IR Blaster moci pustit rychleji a zapomenout na dálková ovládání.

Bezdrátový ovladač pro Xbox
Nový bezdrátový ovladač pro Xbox nabídne vyšší komfort podpořený elegantnějším a ergonomičtějším designem a navíc má i dvojnásobný dosah. Díky protiskluzné povrchové úpravě budete vždy mířit přesně. A s technologií Bluetooth® budete moci
hrát své oblíbené hry i na počítačích, tabletech a telefonech s Windows 10.1

Součástí této speciální edice je hra Battlefield 1

Zapojte se do velkolepých bitev, které se odehrávají v úzkých městských uličkách obleženého francouzského města, nebo na rozlehlých územích v italských alpách. Prožijete také zuřivé střety v pouštích Arábie i monumentální bitvy v roli pěšáka. Přitom budete moc ovládat pozemní, vzdušnou i námořní vojenskou techniku od tanků a jízdních kol, přes dvojplošníky až po obrovské bitevní lodě.

Objevte nový svět zmítaný světovou válkou prostřednictvím dobrodružné kampaně pro jednoho hráče, nebo se zapojte do masivních bitev až 64 hráčů. V nich budete muset přizpůsobit svou taktiku a strategii dynamickým prostředím se všudypřítomnou destrukcí, kde se země otřásá výbuchy.

Obsah balení
* Konzole Xbox One S o kapacitě 500 GB
* Bezdrátový ovladač pro Xbox
* Stažení standardní edice hry Battlefield 1
* 1 měsíc EA Access
* 14denní zkušební Zlaté členství Xbox Live

Více o konzoli na webu výrobce zde: http://www.xbox.com/xbox-one-s
Více o bundlu na webu výrobce zde: http://www.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/consoles/battlefield-1-500gb
Více o hře na webu výrobce zde: http://www.xbox.com/cs-CZ/games/battlefield-1
ParametrHodnotaPopis
Kód1904357020Xidentifikační kód
NázevXBOX ONE S 500 GB + 1 x hra (Battlefield 1) + 1 měsíc EA Access - akční výprodejnázev zboží v katalogu
Part#ZQ9-00038identifikační kód výrobce zboží
Cena6 884 Kčvaše cena s DPH
Výrobce MICROSOFTvýrobce zboží
ParametrHodnota

XBOX One S - Konzole